Prymusi SP



Najlepsi z Najlepszych w Szkole Podstawowej


 

Rok szkolny 2022/2023



Klasa I


Krzysztof Kubica


Dawid Malik


Wioletta Malik



Klasa II


Magdalena Czekała


Julia Hałas


Marlena Rynka


Aleksander Kozłowski


Rafał Kulik


Dawid Pendziałek



Klasa III


Karolina Dzumyk


Maria Fojcik


Wojciech Mańkiewicz


Tomasz Mandera



Klasa IV


Eliza Białek śr. ocen 5,42


Kinga Briks śr. ocen 5,42



Klasa V


Maksymilian Czekała śr. ocen 5,36


Kamil Gilga śr. ocen 5,14


Kinga Paprocka śr. ocen 5,14


Kacper Fulneczek śr. ocen 5,07


Adam Stępiński śr. ocen 5,00


Przemysław Rolka śr. ocen 5,00


Sebastian Moik śr. ocen 4,79



Klasa VI


Balbina Stawska śr. ocen 5,43


Adam Karpiński śr. ocen 5,29


Łukasz Koloch śr. ocen 5,21


Karol Pawlik śr. ocen 4,86



Klasa VII


Oliwia Passia śr. ocen 5,20



Klasa VIII


Magdalena Koloch śr. ocen 5,85


Samanta Harwig śr. ocen 5,10


Marta Zięć śr. ocen 5,00


Robert Lassak śr. ocen 4,95


Mariola Fojcik śr. ocen 4,85


Paulina Bielska śr. ocen 4,75




Rok szkolny 2021/2022



Klasa I


Magdalena Czekała


Julia Hałas


Marlena Rynka


Dawid Pendziałek



Klasa II


Karolina Dzumyk


Tomasz Mandera



Klasa III


Eliza Białek


Kinga Briks



Klasa IV


Kamil Gilga śr. ocen 5,42


Kacper Fulneczek śr. ocen 5,42


Maksymilian Czekała śr. ocen 5,33


Adam Stępiński śr. ocen 5,25


Kinga Paprocka śr. ocen 5,08


Przemysław Rolka śr. ocen 4,92


Justyna Fojcik śr. ocen 4,83


Alexander Bigos śr. ocen 4,83



Klasa V


Balbina Stawska śr. ocen 5,43


Adam Karpiński śr. ocen 5,29


Łukasz Koloch śr. ocen 4,93


Karol Pawlik śr. ocen 4,79



Klasa VI


Oliwia Passia śr. ocen 5,43



Klasa VII


Magdalena Koloch śr. ocen 5,47


Robert Lassak śr. ocen 5,0


Samanta Harwig śr. ocen 4,93


Mariola Fojcik śr. ocen 4,87


Marta Zięć śr. ocen 4,87



Klasa VIII


Dawid Passia śr. ocen 5,55


Yelyzaveta Korol śr. ocen 5,35


Emilia Palczewska śr. ocen 5,20


Emilia Mandera śr. ocen 5,15


Julia Gilga śr. ocen 5,0


Oliwia Fulneczek śr. ocen 4,95


Natalia Kachel śr. ocen 4,75




Rok szkolny 2020/2021



Klasa I


Wiktoria Florian


Tomasz Mandera


Wojciech Mańkiewicz



Klasa II


Eliza Białek


Kinga Briks


Karol Malik



Klasa III


Kamil Gilga


Adam Stępiński


Kacper Fulneczek


Justyna Fojcik


Maksymilian Czekała


Kinga Paprocka



Klasa IV


Adam Karpiński śr. ocen 5,17


Karol Pawlik śr. ocen 5,17


Balbina Stawska śr. ocen 5,08


Łukasz Koloch śr. ocen 4,92



Klasa V


Oliwia Passia śr. ocen 5,43



Klasa VI


Magdalena Koloch śr. ocen 5,43


Marta Zięć śr. ocen 5,14


Samanta Harwig śr. ocen 4,86


Robert Lassak śr. ocen 4,86



Klasa VII


Dawid Passia śr. ocen 5,60


Oliwia Fulneczek śr. ocen 5,27


Emilia Palczewska śr. ocen 5,20


Emilia Mandera śr. ocen 5,13


Natalia Kachel śr. ocen 4,87


Julia Gilga śr. ocen 4,80



Klasa VIII


Dominika Rybka śr. ocen 5,35


Marta Passia śr. ocen 5,30


Agata Zeman śr. ocen 5,30


Nicole Hellebrandt śr. ocen 5,15


Weronika Plura śr. ocen 5,05


Adrian Szubert śr. ocen 5,05


Paulina Pientka śr. ocen 4,95




Rok szkolny 2019/2020



Klasa I


Eliza Białek


Kinga Briks



Klasa II


Kamil Gilga


Adam Stępiński


Kacper Fulneczek


Maksymilian Czekała


Kinga Paprocka



Klasa III


Karol Pawlik


Balbina Stawska



Klasa IV


Oliwia Passia śr. ocen 5,42



Klasa V


Marta Zięć śr. ocen 5,21


Magdalena Koloch śr. ocen 5,14


Wiktoria Fojcik śr. ocen 5,00


Samanta Harwig śr. ocen 4,79



Klasa VI


Dawid Passia śr. ocen 5,57


Emilia Mandera śr. ocen 5,36


Oliwia Fulneczek śr. ocen 5,36


Emilia Palczewska śr. ocen 5,21


Julia Gilga śr. ocen 5,14


Błażej Grabiniok śr. ocen 5,07


Natalia Kachel śr. ocen 5,00


Kamil Kremzer śr. ocen 4,79



Klasa VII


Marta Passia śr. ocen 5,33


Nicole Hellebrandt śr. ocen 5,20


Agata Zeman śr. ocen 5,20


Dominika Rybka śr. ocen 5,13


Marta Passia śr. ocen 5,33


Paulina Pientka śr. ocen 4,87


Weronika Plura śr. ocen 4,87


Adrian Szubert śr. ocen 4,80



Klasa VIII


Kevin Briks śr. ocen 5,20


Marcel Rumpel śr. ocen 5,07


Piotr Winkler śr. ocen 5,00




Rok szkolny 2018/2019



Klasa I


Kamil Gilga


Adam Stępiński


Kacper Fulneczek


Maksymilian Czekała


Kinga Paprocka



Klasa II


Balbina Stawska



Klasa III


Oliwia Passia



Klasa IV


Samanta Harwig śr. ocen 4,83


Marta Zięć śr. ocen 4,75



Klasa V


Dawid Passia śr. ocen


Emilia Mandera śr. ocen


Kamil Kremzer śr. ocen


Julia Gilga śr. ocen


Emilia Palczewska śr. ocen


Natalia Kachel śr. ocen


Błażej Grabiniok śr. ocen


Oliwia Fulneczek śr. ocen



Klasa VI


Nicole Hellebrandt śr. ocen


Marta Passia śr. ocen


Agata Zeman śr. ocen


Adrian Szubert śr. ocen



Klasa VII


Kevin Briks śr. ocen


Marcel Rumpel śr. ocen



Klasa VIII


Bruno Lassak śr. ocen


Martyna Mańkiewicz śr. ocen




Rok szkolny 2017/2018



Klasa I


Balbina Stawska



Klasa II


Oliwia Passia



Klasa III


Magdalena Koloch



Klasa IV


Dawid Passia śr. ocen 5,42


Emilia Mandera śr. ocen 5,25


Kamil Kremzer śr. ocen 5,17


Julia Gilga śr. ocen 5,08


Emilia Palczewska śr. ocen 5,08


Błażej Grabiniok śr. ocen 5,0


Oliwia Fulneczek śr. ocen 4,75



Klasa V


Nicole Hellebrandt śr. ocen 5,33


Marta Passia śr. ocen 5,25


Agata Zeman śr. ocen 5,25


Adrian Szubert śr. ocen 5,25



Klasa VI


Kevin Briks śr. ocen 5,5


Marcel Rumpel śr. ocen 4,92


Szymon Mrowiec śr. ocen 4,75


Wiktoria Rusz śr. ocen 4,75



Klasa VII


Bruno Lassak śr. ocen 5,2


Martyna Mańkiewicz śr. ocen 4,8




Rok szkolny 2016/2017



Klasa I


Oliwia Passia



Klasa II


Wiktoria Fojcik


Samanta Harwig


Marta Zięć


Paulina Kranz



Klasa III


Julia Gilga


Emilia Mandera


Dawid Passia



Klasa IV


Nicole Hellebrandt śr. ocen 5,0


Marta Passia śr. ocen 5,0


Agata Zeman śr. ocen 5,0


Adrian Szubert śr. ocen 5,0



Klasa V


Kevin Briks śr. ocen 5,17


Wiktoria Rusz śr. ocen 4,84



Klasa VI


Bruno Lassak śr. ocen 5,17


Martyna Mańkiewicz śr. ocen 5,08




Rok szkolny 2015/2016



Klasa I


Jakub Pientka


Bartosz Wolny


Marta Zięć



Klasa II


Julia Gilga


Emilia Mandera


Dawid Passia



Klasa III


Nicole Hellebrandt


Marta Passia


Agata Zeman


Adrian Szubert



Klasa IV


Kevin Briks śr. ocen 5,07


Wiktoria Rusz śr. ocen 4,76



Klasa V


Bruno Lassak śr. ocen 4,92


Martyna Mańkiewicz śr. ocen 4,85


Maciej Zeman śr. ocen 4,85



Klasa VI


Emilia Depta śr. ocen 4,75




Rok szkolny 2014/2015



Klasa I


Julia Gilga


Natalia Kachel


Emilia Mandera


Emilia Palczewska


Dawid Passia



Klasa II


Nicole Hellebrandt


Marta Passia


Agata Zeman


Adrian Szubert



Klasa III


Kevin Briks



Klasa IV


Bruno Lassak śr. ocen 5,0


Martyna Mańkiewicz śr. ocen 4,92



Klasa V


Emilia Depta śr. ocen 4,77



Klasa VI


Marta Neblik śr. ocen 5,08


Paweł Stępiński śr. ocen 5,08


Dawid Kremzer śr. ocen 5,0


Natalia Kuczer śr. ocen 4,92




Rok szkolny 2013/2014



Klasa I


Nicole Hellebrandt



Klasa II


Kevin Briks



Klasa III


Bruno Lassak


Maciej Zeman


Martyna Mańkiewicz



Klasa IV


Pascal Kranz śr. ocen 4,75



Klasa V


Marta Neblik śr. ocen 5,08


Dawid Kremzer śr. ocen 5,0


Paweł Stępiński śr. ocen 5,08


Natalia Kuczer śr. ocen 4,92




Rok szkolny 2012/2013



Klasa I


Kevin Briks


Szymon Mrowiec


Marcel Rumpel



Klasa II


Bruno Lassak


Maciej Zeman



Klasa IV


Marta Neblik śr. ocen 5,0


Dawid Kremzer śr. ocen 5,0


Paweł Stępiński śr. ocen 5,0


Natalia Kuczer śr. ocen 4,75



Klasa VI


Paulina Ciężkowska śr. ocen 5,08




Rok szkolny 2011/2012



Klasa I


Bruno Lassak


Maciej Zeman



Klasa III


Marta Neblik


Natalia Kuczer


Dawid Kremzer


Paweł Stępiński



Klasa IV


Denis Hellebrandt




Klasa V


Paulina Ciężkowska




Klasa VI


Paweł Plottek




Rok szkolny 2010/2011



Klasa I

Natalia Bułat



Klasa II

Paweł Stępiński

Marta Neblik

Dawid Kremzer

Natalia Kuczer



Klasa III

Denis Hellebrandt



Klasa IV

Paulina Ciężkowska



Klasa V

Paweł Plottek





Wygenerowano w sekund: 0.04
2,637,941 unikalnych wizyt