Dominacja Szonowic w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego

W dniu 29.01.2013r. odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego w Szonowicach. Do rywalizacji przystąpili najlepsi gimnazjaliści z Szonowic, Rudnika i Grzegorzowi. Naszą szkołę reprezentowały dziewczyny w składzie Sandra Czekała, Marianna Wilczek, Jessica Larysz i Katarzyna Donat. Wśród chłopców wystąpiła 8 osobowa grupa naszych uczniów w składzie Tomasz Urbanowicz, Krzysztof Urbanowicz, Patryk Kampik, Andrzej Mika, Wojciech Rumpel, Daniel Szefler, Marcin Wilczek i Andreas Żydziak. Nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i wygrali rywalizację drużynowo wśród dziewczyn i chłopców. Dzięki dobrej postawie już następnego dnia mogli reprezentować naszą gminę na szczeblu powiatowym w Krzanowicach.
Indywidualnie nasi zawodnicy wypadli znakomicie zajmując miejsca na podium. Wśród dziewczyn I miejsce Sandra Czekała i II miejsce Marianna Wilczek, pozostałe zawodniczki zajęły miejsca Jessica Larysz (4 miejsce), Katarzyna Donat (10 miejsce) a wśród chłopców całe podium należało do Szonowic I miejsce Tomasz Urbanowicz, II miejsce Krzysztof Urbanowicz, III miejsce Marcin Wilczek. Pozostali zawodnicy zajęli miejsca: Andrzej Mika (4 miejsce), Wojciech Rumpel (5 miejsce), Patryk Kampik (7 miejsce), Andreas Żydziak (11 miejsce), Daniel Szefler (13 miejsce)

Tabela wyników Drużynowo:

Dziewczyny: