OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2012/2013
Dodane przez admin dnia Czerwca 26 2013 11:00:15
Największe osiągnięcia sportowe uczniów
Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szonowicach
w Roku Szkolnym 2012/2013
III Gimnazjum
Andrzej Mika kl. IIIG, Tomasz Urbanowicz IIIG, Wojciech Rumpel IIIG - I miejsce drużynowo w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego w Krzanowicach
Tomasz Urbanowicz IIIG – II miejsce indywidualnie w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego w Krzanowicach
I Gimnazjum
Sandra Czekała kl. IG– II miejsce indywidualnie w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego w Krzanowicach
Marcin Wilczek kl. IG– III miejsce indywidualnie w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego w Krzanowicach
- I miejsce drużynowo w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego w Krzanowicach
Sandra Czekała kl. IG – III miejsce w Krajowym Turnieju;Szkółki Piłkarskie Nivea”
Szkoła Podstawowa klasy IV –VI
Mateusz Urbanowicz (IV), Paweł Stępiński (IV), Denis Hellebrandt (V), Krzysztof Bednarek (V) - 3 miejsce drużynowo w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego w Pawłowie.
Paulina Nosol (IV), Paulina Kępa (IV), Marta Neblik (IV) –- 5 miejsce w Wojewódzkim Piłkarskim Turnieju im. Marka Wielgusa w Dankowicach.
Szkoła Podstawowa klasy I – III
Jolanta Fojcik (III), Natalia Bułat (III) – 5 miejsce w Pilkarskim Wojewódzkim Turnieju im. Marka Wielgusa w Dankowicach.
Bieg rudnicki
W kategorii Dziewczyn Gimnazjum:
Marianna Wilczek (IG) I miejsce, Jessica Larysz (IG) V miejsce, Sandra Czekała (IG) VI miejsce
W kategorii kl. III – IV Szkoły Podstawowej:
Paulina Kępa II miejsce, Jolanta Fojcik V miejsce
Więcej informacji na temat sportowych osiagnięć uczniów naszej szkoły można znaleść TUTAJ
Treść rozszerzona
Zawody i miejsca uczniów Szkoły z Szonowic
29.09.2012 Turniej Nocny Piłki Nożnej w Pawłowie
Klasy I – IV
Dziewczyny - 3 Miejsce w turnieju
Chłopcy – 4 miejsce w turnieju
Klasy V – VI
Chłopcy – 4 miejsce w turnieju
05.10.2012 „Młody Saper 2012”
2 miejsce chłopcy gimnazjum
Patryk Kampik – najlepszy strzelca turnieju
11.11.2012 Turniej Gminny w piłce nożnej – podstawówki.
Chłopcy – 3 miejsce
23.11.2012 Turniej Gminny w piłce nożnej – gimnazjum
Chłopcy – 2 miejsce
3.12.2012 Gminny Turniej halowej piłki nożnej – gimnazjum
Dziewczyny – 2 miejsce
Chłopcy – 2 miejsce
16.01.2013 Gminny Turniej halowej piłki nożnej – podstawówki
Dziewczyny – 3 miejsce
Chłopcy – 3 miejsce
21.01.2013 Gminny Turniej Siatkówki – gimnazjum
Dziewczyny – 2 miejsce
Chłopcy – 1 miejsce
30.01.2013 Gminny turniej tenisa stołowego – gimnazjum
Dziewczyny – 1 miejsce drużynowo
Chłopcy – 1 drużynowo
Indywidualnie dziewczyny miejsca: 1,3,4
Chłopcy Indywidualnie miejsca: 1,2,3,4,5
Dziewczyny miejsca:
1. Sandra Czekała
3. Marianna Wilczek
4. Jessica Larysz
Chłopcy miejsca:
1. Tomasz Urbanowicz
2. Krzysztof Urbanowicz
3. Marcin Wilczek
4. Andrzej Mika
5. Wojciech Rumpel
31.01.2013 Powiatowy Turniej tenisa stołowego – Krzanowice - gimnazjum
Dziewczyny drużynowo – 4 miejsce
Chłopcy drużynowo – 1 miejsce
Indywidualnie
Sandra Czekała – 2 miejsce
Tomasz Urbanowicz – 2 miejsce
Marcin Wilczek – 3 miejsce
05.02.2013 Powiatowy Turniej Siatkówki – Nędza - gimnazjum
Chłopcy – 4 miesjce
Skład drużyny:
1. Tomasz Urbanowicz
2. Wojciech Rumpel
3. Andrzej Mika
4. Patryk Kampik
5. Mateusz Strzeduła
6. Daniel Szefler
7. Daniel Karkosz
8. Daniel Chudoba
27.02.2013 Gminny Turniej Szachowy
Szkoła Podstawowa
7. Jakub Rzerzacz
11. Kremzer Dawid
Gimnazjum dziewczyny – drużynowo 2 miejsce
3. Anna Banowska
4. Weronika Rzerzacz
Gimnazjum chłopcy – drużynowo 2 miejsce
4. Marcin Wilczek
4. Mateusz Strzeduła
8. Łukasz Pawlik
02.03.2013 Nivea Cap w Tenisie Stołowym – Pawłów
Klasy I - III
4 miejsce – Sebastian Stępiński
6 miejsce – Marcel Rumpel
Klasy IV - VI
2 miejsce – Mateusz Urbanowicz
5 miejsce – Krzysztof Bednarek
7 miejsce – Kamil Jaszowski
08.03.2013 Rejonowy turniej Tenisa Stołowego - gimnazjum
4 miejsce drużynowo
Marcin Wilczek – 7 miejsce indywidualne
Tomasz Urbanowicz – 9 miejsce indywidualnie
Wojciech Rumpel – 11 miejsce indywidualnie
11.03.2013 Powiatowy turniej Tenisa Stołowego – szkoła podstawowa
3 miejsce drużynowo
Denis Hellebrandt – 5 miejsce indywidualnie
Mateusz Urbanowicz – 6 miejsce indywidualnie
Krzysztof Bednarek – 7 miejsce indywidualnie
Gminny turniej piłki ręcznej – gimnazjum
Chłopcy – 2 miejsce
5.04.2013 Gminny turniej piłki ręcznej – podstawówka
Chłopcy – 2 miejsce
9.04.2013 Coca cola Cap w Raciborzu – gimnazjum powiat
5 miejsce dziewczyny
10.04.2013 Coca cola Cap w Raciborzu – gimnazjum powiat
3 miejsce chłopcy
07.05.2013 Turniej piłkarski „Tymbark Cap” – powiat (klasy 1-3)
Dziewczyny miejsce 3 i 4
Chłopcy miejsce 4 i 9
16.05.2013 Turniej Piłkarski im. Marka Wielgusa – powiat (klasy 1 – 4)
Dziewczyny miejsca 2 i 6
Jola Fojcik została Uznana najlepszą zawodniczką turnieju
Chłopcy miejsce 6
24.05.2013 Turniej Piłkarski im. Marka Wielgusa – mistrzostwa śląska (klasy 1 – 4)
Dziewczyny odpadły w ćwierćfinale i zajęły miejsce 5