Dominacja Szonowic w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego

W dniu 29.01.2013r. odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego w Szonowicach. Do rywalizacji przystąpili najlepsi gimnazjaliści z Szonowic, Rudnika i Grzegorzowi. Naszą szkołę reprezentowały dziewczyny w składzie Sandra Czekała, Marianna Wilczek, Jessica Larysz i Katarzyna Donat. Wśród chłopców wystąpiła 8 osobowa grupa naszych uczniów w składzie Tomasz Urbanowicz, Krzysztof Urbanowicz, Patryk Kampik, Andrzej Mika, Wojciech Rumpel, Daniel Szefler, Marcin Wilczek i Andreas Żydziak. Nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i wygrali rywalizację drużynowo wśród dziewczyn i chłopców. Dzięki dobrej postawie już następnego dnia mogli reprezentować naszą gminę na szczeblu powiatowym w Krzanowicach.

p. Łukasz Strzeduła

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o gminnym turnieju tenisa stołowego, kliknij w "Czytaj więcej"

Szkolny turniej tenisa stołowego 2012

Szkolny turniej tenisa stołowego

W poniedziałek 17 grudnia br. odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w tenisie stołowym. Oto wyniki:

*SZKOŁA PODSTAWOWA

4. Jessica Larysz

Mikołaj 2012

Mikołaj i u nas

Dnia 5.12.2012 w nasze szkole jak co roku zawitał Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Prezenty otrzymali wszyscy uczniowie, ale nie którzy "mniej grzeczni" uczniowie musieli wykazać, że zasługują na prezent od Mikołaja. Mikołaj zapowiedział, że za rok znowu naszą szkołę odwiedzi, na co z niecierpliwością czekamy.

Spotkanie opłatkowe 2012

Spotkanie opłatkowe

Jak co roku w naszej szkole ks. Joachim Kroll wraz dyrekcją oraz gronem pedagogicznym zorganizowali spotkanie opłatkowe. W czasie spotkania uczniowie grali na instrumentach kolędy oraz je śpiewali.

Fotorelację można zobaczyć tutaj

Wizyta w Schronisku w Raciborzu

Dnia 11.12.2012 uczniowie wraz z opiekunami pojechali przekazać zebrane w miesiącu październiku i listopadzie karmy oraz koce dla podopiecznych raciborskiego schroniska.

Wszystkim uczniom i nauczycielom dziękujemy za zorganizowanie akcji.

Mistrz Dobrych Manier-Grudzień 2012

Mistrz Dobrych Manier
w miesiącu Grudzień 2012

Tytuł Mistrza Dobrych Manier w miesiącu Grudzień w kategorii klas 1-6 SP otrzymał Rafał Sonntag, a w kategorii klas 1-3 GIM otrzymał Mateusz Strzeduła. Osoby te wykazały się wzorową kulturą osobistą oraz wzorowym podejściem do obowiązku szkolnego.

Gratulujemy SU.

Mistrz Dobrych Manier-Listopad 2012

Mistrz Dobrych Manier
w miesiącu Listopad 2012

Tytuł Mistrza Dobrych Manier w miesiącu Listopad w kategorii klas 1-6 SP otrzymała Natalia Kuczer, a w kategorii klas 1-3 GIM otrzymała Sandra Czekała. Osoby te wykazały się wzorową kulturą osobistą oraz wzorowym podejściem do obowiązku szkolnego.

Gratulujemy SU.

Jestem Europejczykiem - konkurs 2012

Jestem Europejczykiem

Dnia 13.12.2012r. w ZSO w Rudniku odbył się gminny konkurs ,,Jestem Europejczykiem” dla klas drugich, trzecich i czwartych.

Konkurs ten w dwóch kategoriach wiekowaych wygrali nasi uczniowie. Klasę drugą reprezentowali Bruno Lassak, Maciej Zeman i Martyna Mańkiewicz. Natomiast klasę czwartą reprezentowali Marta Neblik, Dawid Kremzer i Paweł Stępiński.

Gratulujemy.

Życzenia Bożonarodzeniowe 2012

Życzenia Bożonarodzeniowe

Uczniom, rodzicom, nauczycielom

i pracownikom szkoły w Szonowicach

najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe:

Spokojnych, zdrowych, radosnych świąt Bożego

Narodzenia spędzonych w serdecznym gronie rodzinnym

oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

Niechaj piękne Bożonarodzeniowe

święta Niosą wszystkim betlejemski blask.

Fotorelacja z Kiermaszu Świątecznego 2012

Fotorelacja z Bożonarodzeniowego Kiermaszu Świątecznego